چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه مدل Juno 740

( JANOME Juno 740 )
 • عرض گلدوزی 5 ميلی متر
 • قابلیت پس دوزی، لبه دوزی و ژرسه دوزی
 • دارای سوزن نخ کن اتوماتAیک
 • قابلیت دوخت زیپ و جا دکمه
 • توانایی دوختهای حلقوی برای دور آستین و دمپای شلوار (بازو آزاد)
 • دارای 14 طرح مختلف برای حاشیه دوزی
 • قابلیت تنظیم میزان کشش نخ

670,000 تومان بدون مالیات.

ویژگی ها

مشخصات کلی

نام مدل : Juno 740
نوع چرخ خیاطی : خانگی
صفحه نمایش :

مشخصات دوخت

عرض دوخت : 5 میلی‌متر
قابلیت تنظیم طول دوخت :
گلدوزی :
دوخت دکمه و جا دکمه :
دوخت پارچه های ضخیم و نازک :
تعداد حاشیه دوزی : 14

سایر امکانات چرخ خیاطی

سوزن نخ کن :
سیستم قاب ماکو : نیم دور
تنظیم کشش نخ :
نوع بازو : آزاد

اقلام همراه

اقلام همراه : کابل برق و آداپتور, پدال پا, دفترچه راهنما

Juno 740
خانگی
n
5 میلی‌متر
y
y
y
y
14
y
نیم دور
y
آزاد
کابل برق و آداپتور, پدال پا, دفترچه راهنما
 • طراحی و ساختار

  طراحی چرخ خیاطی ژانومه Juno 740

  از مهم ترین اصل ها در هنگام خرید یک کالا، توجه به نوع ساختار و طراحی‌اش است. اگر به چرخ خیاطی های ژانومه دقت کنید، طراحی استاندارد در تمام آنها دیده می‌شود؛ درست مانند چیزی که در طراحی چرخ گلدوزی ژانومه 740 دیدیم. این چرخ گلدوزی با اندازه‌ی مناسبش، برای استفاده ی خانگی شایسته است. چرخ ژانومه 740 همچنین برخلاف بسیاری از چرخ های خیاطی دیگر، وزن سبکی دارد که همین مورد جابه جایی و حمل آسانش را برایمان فراهم می‌کند. اگر علت وزن سبک این چرخ خیاطی را جویا شوید باید بگوییم تماما به قطعات چرخ خیاطی مربوط است که از جنس آلومینیوم هستند، پس سبک و مقاوم می‌باشند.

  سبک و اندازه‌ی استاندارد در یک چرخ خیاطی خانگی بسیار مهم است که خوشبختانه ژانومه به آن توجه کرده تا راحت تر بتوان چرخ را حمل و جابه جا کرد.

  بر روی اکثر مدلهای چرخ خياطي ژانومه، طراحی‌های گل و رنگ‌های زیبایی می بینیم. چرخ خیاطی Janome Juno 740 هم دارای طرح زیبا و ساده ی گل است، همچنین داشتن دو دکمه‌ی بزرگ چرخان بر روی بدنه‌ی این چرخ خیاطی خودنمایی می‌کنند. این دکمه‌های چرخان برای انتخاب نوع و طول دوخت کاربرد دارند. بر روی بدنه همچنین راهنمای نوع دوخت، یاری رسان دکمه‌ی چرخان است تا شما را از سردرگمی درآورد. طبق سنت شیطانک، میله ی نگه دارنده ی نخ و سایر اهرم ها در بالای چرخ خیاطی قرار گرفته‌اند که شیطانک با روشن شدن چرخ خیاطی متحرک خواهد بود. اگر درب این چرخ خیاطی را باز کنید به قطعات درونی دسترسی پیدا خواهید کرد. سیستم قاب ماکو در این چرخ خیاطی از نوع نیم دور فلز است و به سادگی ماسوره درونش قرار می‌گیرد.‌ مورد دیگر اینکه چرخ خیاطی ژانومه 740 سوزن های سایز 9 الی 18 را می پذیرد.

  دوخت و دوز

  موتور چرخ خیاطی اهمیت زیادی دارد و نحوه ی کار آن بر سرعت کار و‌ مرتب بودن دوخت لباس تاثیر دارد. ژانومه برای چرخ خیاطی هایش از موتور پر توان بهره گرفته تا رضایت خیاط ها را جلب کند. از برجسته ترین حالت های دوخت در این چرخ خیاطی، توانایی دوخت 14 طرح متنوع حاشیه دوزی است. این 14 طرح را به وسیله ی دکمه‌ی چرخان می‌توان انتخاب کرد. اگر می‌خواهید بدانید چه نوع دوخت و حاشیه ای را می‌توانید انتخاب کنید، باید به راهنمای درج شده روی چرخ خیاطی نگاهی بیندازید. گلدوزی به وسیله ی این چرخ خیاطی ژانومه740 زیبا اعمال می شود؛ چرا که عرض گلدوزی 5 میلی‌متری است. همچنین می‌توانید طول هر بخیه را بسته به نیازتان افزایش و کاهش دهید که آن هم به وسیله ی دکمه‌ی دیگر امکان پذیر است. داشتن سیستم سوزن نخ کن اتوماتیک ساده و سریع‌ترین راه برای نخ کردن سوزن است، برای این کار تنها کافی است نخ را از راهنماهایش عبور دهید تا کارتان راه بیفتد.

  عملکرد چرخ خیاطی ژانومه Juno 740

  به وسیله ی دوخت و حالت های گلدوزی متنوع، عرض 5 میلی‌متری گلدوزی و قابلیت تنظیم طول دوخت می‌توانید سلیقه و خلاقیتتان را در خیاطی نشان دهید.

  اگر بخواهیم به یک سری از حالت های دوخت در این چرخ خیاطی اشاره ای داشته باشیم علاوه بر حالت دوخت ساده باید به دوخت های پس دوزی , ژرسه دوزی, دکمه دوزی, زیپ دوزی, لبه دوزی و… اشاره داشته باشیم. به‌علاوه شما می‌توانید انواع سایز جا دکمه، زیپ و قیطان دوزی به وسیله ی چرخ خیاطی ژانومه Juno 740 انجام دهید. مانند هر چرخ خیاطی دیگر، دوختن جا دکمه در این چرخ خیاطی هم چهار مرحله ای است. برای دمپای شلوار و دوخت آستین پیراهن هم می‌توان از حالت دوخت حلقوی بهره گرفت. بیشتر چرخ ها پارچه های ضخیم را به سختی می دوزند اما خوشبختانه باید بگوییم چرخ خیاطی ژانومه ژنو 740 با داشتن اهرم فشرده سازی پارچه می‌تواند به سادگی پارچه هایی با ضخامت زیاد را هم بدوزد.