چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه مدل JH1206

( JANOME JH1206 )
 • دوخت گلدوزی و تکه دوزی
 • 14 طرح حاشیه دوزی
 • قابلیت دوخت حلقوی
 • دوخت جا دکمه در 4 مرحله
 • تنظیم کشش نخ
 • عرض گلدوزی 5 میلی متر

590,000 تومان بدون مالیات.

ویژگی ها

مشخصات کلی

نام مدل : JH1206
نوع چرخ خیاطی : خانگی
صفحه نمایش :

مشخصات دوخت

عرض دوخت : 5 میلی‌متر
قابلیت تنظیم طول دوخت :
قابلیت تنظیم عرض دوخت :
گلدوزی :
تکه دوزی :
دوخت دکمه و جا دکمه :
دوخت دو سوزنه :
دوخت استرچ برای پارچه های كشباف :
تعداد حاشیه دوزی : 14
دکمه‌ی شروع و توقف :
حروف نویسی :

سایر امکانات چرخ خیاطی

لامپ :
تنظیم کشش نخ :
نوع بازو : آزاد

اقلام همراه

اقلام همراه : کابل برق و آداپتور, لوح فشرده آموزشی, دفترچه راهنما

JH1206
خانگی
n
5 میلی‌متر
y
y
y
y
y
n
n
14
y
n
y
y
آزاد
کابل برق و آداپتور, لوح فشرده آموزشی, دفترچه راهنما
 • ساختار طراحی

  ساختار طراحی چرخ خیاطی ژانومه

  از بارزترین نکات در هنگام انتخاب چرخ خیاطی که بسیار به چشم می خورد؛ کیفیت و ساختار بدنه آن می باشد. با پیشرفت های مختلفی که بر تمامی محصولات خانگی اعم از چرخ های خیاطی مورد توجه قرار دادن کیفیت کلی آن همواره از کارهای مهم شرکت هایی همچون janome بوده است. اما در کنار توجه به قطعات داخلی چرخ خیاطی ساختار طراحی آن هم از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. به عنوان مثال مدل چرخ خیاطی ژانومه jh1206 همراه با طراحی شیکی که دارد؛ می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد.

  این ژانومه چرخ خیاطی به سبب طراحی استانداری که دارد کار دوخت و دوز را به راحتی فراهم می آورد. به عنوان مثال محل قرار گیری دکمه چرخان و معکوس این چرخ خیاطی به هنگام استفاده از آن در حین کار به راحتی در دسترس قرار می گیرند. از طرفی کفشک، سوزن و همچنین محل قرار گیری پارچه بر روی آن به صورتی در نظر گرفته شده، که به صورت مستقیم و بدون لیز خوردن پارچه را در بر می گیرد.  برنامه های دوخت

  آیا دوست دارید علاوه بر کار دوخت و دوز از دیگر برنامه های کاربردی و در عین حال برنامه هایی که به زیبایی پارچه ها کمک می کنند برخوردار شوید؟ پی بردن به اینکه چرخ های خیاطی علاوه بر کار ساده دوخت برنامه های دیگری را در اختیار قرار می دهند؛ استفاده از این گونه وسایل می تواند خواستنی تر شود. هر چند ممکن است چرخ های خیاطی آنگونه که انتظار می رفت، نسبت به قدیم از اهمیت زیادی برخوردار نباشد؛ اما با نگاه به برنامه های متنوع دوخت و دوز می توانند به دل کاربر بنشینند. چرخ خیاطی ژانومه jh1206 علاوه ر دوخت ساده از برنامه های حاشیه دوزی، گلدوزی، جا دکمه و تکه دوزی برخوردار بوده، که در ادامه همین بخش به توضیح هر کدام خواهیم پرداخت. برنامه حاشیه دوزی همراه با 14 طرح مختلف، زیبایی خاصی به لباس می بخشد. از کاربردهای برنامه حاشیه دوزی می توان حاشیه مانتو و لباس های مجلسی اشاره کرد. همچنین برنامه گلدوزی بر روی پارچه کاربرد دارد، که قادر است حتی بر روی پارچه های سفید خام اشکال زیبا ایجاد نماید. در اینجا با قابلیت دوخت جادکمه مدل چرخ خیاطی janome روش های قدیمی جای دکمه بر روی لباس راحت تر خواهد شد. بدین صورتکه در چهار مرحله جای دکمه را بر روی لباس و با اندازه استاندارد ایجاد می کند. دوخت حلقوی هم با قابلیت آزاد بودنش می تواند سر آستین و دمپای شلوار را بدوزد، که می توان طول دوخت را باتوجه به نیاز در هنگام کار تنظیم کرد.

  اما نحوه بخیه خوردن تاثیر بسیار زیادی بر روی حالت لباس دارد. خوردن بخیه های بسیار تند و یا بسیار شل نه تنها از زیبایی لباس می کاهد؛ بلکه باعث می شود تا عملکرد مناسبی از چرخ خیاطی عاید کاربر نشود. در این بین چرخ خیاطی janome با امکان تنظیم کشش نخ در هنگام دوخت باعث می شود تا بخیه ها به صورت استاندارد بر روی لباس خورده شوند. عرض گلدوزی مدل چرخ خیاطی ژانومه هم 5 میلی متر می باشد.
  برنامه های دوخت و دوز چرخ خیاطی ژانومه

  افراد می توانند چندین نوع پارچه را در اندازه های مختلف و با رنگ های متنوع کنار همدیگر بچینند و رنگین کمانی  از بهترین و زیباترین نقش ها بر روی پارچه در اختیار داشته باشند. به زبان ساده تر برنامه تکه دوزی چرخ خیاطی ژانومه تکه های مختلف از پارچه را به هم می دوزد و از یک طرح ساده پارچه ایی رنگارنگ را در اختیار قرار می دهد