چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه مدل JUNO 1920

( JANOME JUNO 1920 )
 • طراحی سبک و مستحکم
 • جنس فایبر گلاس
 • قابلیت گلدوزی و تکه دوزی
 • چرخش موتور 860 دور در دقیقه
 • دارای سوزن نخ کن اتوماتیک
 • مجهز به سیستم فشار پایه برای ضخامت
 • قابلیت نصب انواع سایز سوزن ها
 • دوخت ساده و زیگزاگ

590,000 تومان بدون مالیات.

ویژگی ها

مشخصات کلی

نام مدل : JUNO 1920
نوع چرخ خیاطی : خانگی

مشخصات دوخت

طول دوخت : 4 میلی‌متر
عرض دوخت : 5 میلی‌متر
قابلیت تنظیم طول دوخت :
گلدوزی :
تکه دوزی :
زیگزاگ :
دوخت دکمه و جا دکمه :
دوخت دو سوزنه :
دوخت پارچه های ضخیم و نازک :
دوخت استرچ برای پارچه های كشباف :
تعداد حاشیه دوزی : 7
دکمه‌ی شروع و توقف :
حروف نویسی :

سایر امکانات چرخ خیاطی

سوزن نخ کن :
سیستم قاب ماکو : نیم دور
تنظیم موقعیت سوزن :
تنظیم کشش نخ :
نوع بازو : آزاد
قفل کوک :

اقلام همراه

اقلام همراه : کابل برق و آداپتور, پدال پا, دفترچه راهنما

JUNO 1920
خانگی
4 میلی‌متر
5 میلی‌متر
y
y
y
y
y
n
y
n
7
y
n
y
نیم دور
n
n
آزاد
n
کابل برق و آداپتور, پدال پا, دفترچه راهنما
 • طراحی محکم و ایمن

  طراحی چرخ خیاطی ژانومه 1920

  لزوم رعایت نکات ایمنی در چرخ های خیاطی به دلیل کار حساسی که ارائه می دهند از مهمترین نکاتیست، که شرکت های تولید کننده بهای زیادی به آن می دهند. مدل چرخ خیاطی ژانومه 1920 همراه با استاندارد مطمئن و همچنین طراحی زیبایی ساخته شده، که در نگاه اول کار را مجذوب خود می کند. بخشی از چرخ خیاطی همراه با طرح گلدار و زیبایی طراحی گشته، که جذابیت خاصی به آن بخشیده است. بدنه بیرون و داخلی این چرخ خیاطی از دو جنس متفاوت می باشد. قسمت بیرونی ژانومه چرخ خیاطی از جنس فایبر گلاس بوده و جنس داخلی آن هم از آلومینیوم ساخته شده است. همچنین مستحکم بودن این چرخ خیاطی در هنگام کار با آن و دوختن پارچه های ضخیم به خوبی دیده می شود. هر کدام از دکمه های این مدل چرخ خیاطی ژانومه به صورت استاندارد جهت دسترسی راحت به آنها در هنگام کار طراحی شده اند. از طرفی محل قرار گیری پارچه بر روی چرخ خیاطی با اندازه مناسب در نظر گرفته شده، که با حالت صاف و لغزنده اش پارچه را جهت دوخت راحت راهنمایی می کند.  برنامه های دوخت و دوز

  انتخاب یک نوع چرخ خیاطی کاربردی و برخوردار از چندین روش دوخت و دوز تقریباً کار سختی می باشد، که اگر می خواهید به یک خیاطی حرفه ایی تبدیل شوید و به صورت جمع و جور از روش های متنوع دوخت و دوز برخوردار شوید؛ ما به شما مدل چرخ خیاطی ژانومه 1920 را معرفی می کنیم. دوخت زیگزاگ یکی از دوخت های تکراری در بسیاری از چرخ های خیاطی بوده، که این مدل چرخ خیاطی janome هم با برخورداری از این نوع دوخت هنوز هم طرفداران خاص خود را دارد. به علاوه دوخت تکه دوزی مناسب برای چسباندن چندین نوع تکه و پارچه به هم می باشد. همچنین از این نوع دوخت می توان به صورت سلیقه ایی و دلخواه پارچه  های رنگارنگ و بسیار زیبایی داشته باشید. همچنین چرخ خیاطی janome از قابلیت دوخت دکمه و جا دکمه ای برخوردار می باشد، که در چهار مرحله کار را انجام می دهد. پارچه های ضخیمی هم که فکر می کنید چرخ خیاطی از عهده دوختن آن بر نمی آید را چرخ خیاطی ژانومه به راحتی مورد دوخت دوز قرار می دهد. دوخت حلقوی (باز و آزاد) جهت دوخت دور آستین و دمپای شلوار مناسب می باشد. به علاوه این مدل ژانومه چرخ خیاطی توانایی پس دوزی، ژرسه دوزی، دکمه دوزی، زیپ دوزی و لبه دوزی را داراست. از تمامی دوخت های ذکر شده چرخ خیاطی janome می توان به این نتیجه رسید، که تنها در منزل خود و بدون نگرانی از نوع دوخت و دوز های بیرون از منزل چندین نوع دوخت زیبا و متنوع را تجربه کرد.  
  برنامه های دوخت و دوز چرخ خیاطی ژانومه

  گلدوزی یک نوع طراحی کاملاً زیبا و هنریست، که تنها برای برخی از چرخ خیاطی ها در نظر گرفته شده است. این ویژگی در چرخ خیاطی ژانومه 1920 دست کاربر را برای تزئین پارچه با انواع نقوش و طرح ها باز می گذارد.

  دیگر ویژگی ها

  امکانات چرخ خیاطی ژانومه

  بدون شک استفاده از چرخ خیاطی و بهره گیری از نوع دوخت و دوز، آن هم چرخ خیاطی ژانومه ارتباط مستقیمی با موتور آن دارد. همانطورکه قبلاً هم اشاره شد مدل چرخ خیاطی ژانومه 1920 انواع مدل دوخت و دوز را در اختیار قرار می دهد، که در میان آنها می توان به دوخت پارچه های ضخیم اشاره کرد. مطمئناً استفاده از این نوع دوخت مستلزم انرژی و نیروی زیادی می باشد، که از طرف موتور آن تامین می شود. موتور چرخ خیاطی janome با اطمینان از ارائه عملکرد مناسب قادر به چرخش 860 دور در دقیقه خواهد بود. به ازای هر بار چرخش موتور چرخش خیاطی نیرویی فوق العاده بر روی پارچه اعمال می شود، که در نهایت کیفیت بالایی را ارائه می دهد. این موتور هنگامیکه چرخ خیاطی نیاز به نیروی زیاد جهت دوخت دوز می باشد؛ با اطمینان از اینکه کارایی اش را انجام می دهد؛ در عین حال بدون لرزش چرخ خیاطی کار را به پایان می رساند. بی شک برخی از قابلیت ها و ویژگی هایی در چرخ های خیاطی وجود دارند، که کار کاربر را به هنگام دوخت و دوز بسیار راحت می کنند. به عنوان مثال مدل چرخ خیاطی ژانومه 1920 از ویژگی سوزن نخ کن اتوماتیک برخوردار می باشد، که کار کاربر را به وسیله نخ کردن سوزن بی نیاز می کند. به علاوه اندازه سوزن ها از 9 تا 18 می باشد، که می توان هر نوع سوزن با هر سایزی را بر روی جای سوزن نصب کرد. همچنین امکان حاشیه دوزی که به وسیله این چرخ خیاطی میسر می باشد، پارچه را در 7 طرح مورد دوخت و دوز قرار می دهد. کی دیگر از خصوصیات چرخ خیاطی janome سیستم فشار پایه برای تعیین ضخامت دوخت و دوز است. همچنین عرض گلدوزی 5 میلی متر و طول دوخت هم 4 میلی متر می باشد.