چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه مدل 1820

( JANOME 1820 )
 • موتور قوی با 860 دوخت در دقیقه
 • عرض گلدوزی 5 ميلی متر
 • قابلیت پس دوزی و تکه دوزی
 • دارای سوزن نخ کن اتوماتیک
 • قابلیت دوخت زیپ و جا دکمه
 • توانایی دوختهای حلقوی برای دور آستین و دمپای شلوار (بازو آزاد)
 • قابلیت دوخت ساده و زیگزاگ
 • جنس بدنه فایبر گلاس

570,000 تومان بدون مالیات.

ویژگی ها

مشخصات کلی

نام مدل : 1820
نوع چرخ خیاطی : خانگی
صفحه نمایش :
جنس بدنه : فایبر گلاس

مشخصات دوخت

طول دوخت : 4 میلی‌متر
گلدوزی :
تکه دوزی :
زیگزاگ :
دوخت پارچه های ضخیم و نازک :
دکمه‌ی شروع و توقف :
سایر قابلیت های دوخت : قابلیت دوختهای حلقوی برای دور آستین و دمپای شلوار

سایر امکانات چرخ خیاطی

سوزن نخ کن :
سیستم قاب ماکو : نیم دور
نوع بازو : آزاد

اقلام همراه

اقلام همراه : کابل برق و آداپتور, پدال پا, دفترچه راهنما

1820
خانگی
n
فایبر گلاس
4 میلی‌متر
y
y
y
y
y
قابلیت دوختهای حلقوی برای دور آستین و دمپای شلوار
y
نیم دور
آزاد
کابل برق و آداپتور, پدال پا, دفترچه راهنما
 • طراحی و ترکیب

  طراحی چرخ خیاطی ژانومه Janome 1820

  آمار به دست آمده اطلاع می‌دهد به نسبت چند سال قبل که چرخ خیاطی یکی از وسایل ضروری در خانه بود، امروزه وجودش زیاد اجباری نیست و بیشتر به علاقه ی افراد به خياطي بستگی دارد. اگر شما هم از افرادی هستید که به خیاطی علاقه دارید پس حتما می‌خواهید اطلاعات کافی در مورد چرخ خیاطی که می خرید، داشته باشید. همانطور‌که ژانومه به ظاهر چرخ خیاطی هایش اهمیت می‌دهد، حتما برای شما هم مهم است که طراحی چرخ خیاطی تان زیبا باشد. چرخ خیاطی ژانومه 1820، بدنه ای از جنس فایبر گلاس دارد، همانطور ‌که انتظار داشتیم بدنه در برابر ضربه مقاومت بالایی دارد و همچنین ضد خش است. طرح زیبا و ساده ای دارد به همراه یک دکمه‌ی چرخان بر رو بدنه که انتخاب کردن نحوه ی دوخت را بر عهده دارد. پایه های این چرخ خیاطی به گونه ای طراحی شده‌اند تا در ضمن اینکه لیز نباشند، همچنین در حین کار از لرزش هم جلوگیری کنند. موتور در قسمت راست چرخ خیاطی قرار گرفته و روزنه هایی هم برای خنک کردن موتور دیده می‌شود. دکمه‌ی اصلی برای روشن و خاموش کردن چرخ خیاطی هم در این قسمت است. مانند هر چرخ خیاطی دیگر، شیطانک و سایر قسمت ها در ناحیه ی بالایی قرار گرفته‌اند که در حین روشن کردن و کار با چرخ خیاطی، متحرک خواهند بود.

  طراحی ساده و زیبا، موتور پر توان به همراه دکمه های موجود بر روی بدنه، همه و همه باعث ساده تر شدن کار با چرخ خیاطی Janome 1820 می‌شوند.

  اما نکته ی مهمی که در مورد این چرخ خیاطی ژانومه وجود دارد، وزن بسیار سبکش است که حمل و جابه جایی آن را آسان تر می‌کند. اگر در مورد علت آن کنجکاوید باید بگویم که به دلیل جنس قطعات داخلی آلومینیومی، ضمن مقاوم بودن؛ وزن سبکی هم به این چرخ خیاطی بخشیده است. برای درب چرخ خیاطی، ژانومه از پلاستیک محکم ABS (تشکیل شده از آكريلونيتريل (Acrylonitrile)، بوتادين (Butadiene)، ستايرن (Styrene)) کمک گرفته تا فشار دست و یا هر چیز دیگه ای را تحمل کند. درب درست در زیر سوزن قرار گرفته و با باز کردنش می توانیم به قسمت قطعات داخلی و ماکو دسترسی داشته باشید.‌ سیستم ماکوی این چرخ خیاطی، نیم دور و جنسش تمام فلزی است. به همین دلیل نشکن است و به خوبی ماسوره در آن قرار می‌گیرد.

  دوخت و دوز

  عملکرد چرخ خیاطی ژانومه 1820

  هر چند که برای خیاطی، باید ماهر بود و بدون آموزش دوختن لباس سخت است. اما نقش چرخ خیاطی را هم نباید دست کم بگیریم. چرخ خیاطی ژانومه 1820 با دوخت ها و آپشن های مختلف می‌تواند برای دوختن انواع لباس ها یاری تان کند. این چرخ خیاطی با وجود یک موتور قوی که می‌تواند 860 دوخت در دقیقه داشته باشد، اولا سرعت شما را بالا می‌برد، ثانیا دوخت را مرتب و زیبا انجام می‌دهد. حتی برای گل دوزی هم می توانید روی چرخ خیاطی ژانومه 1820 حساب کنید. این چرخ خیاطی با حداکثر عرض دوخت 5 میلی‌متر مناسب برای گل دوزی است. همچنین حداکثر طول هر دوخت 4 میلی‌متر است که البته با طول دوخت ریز تر هم می‌توان لباس را زیباتر کرد.

  Janome 1820 از پس انجام گلدوزی و خیاطی بر می‌آید. امکان دوخت های متنوع انتخاب این چرخ خیاطی را برای خریداران راحت کرده است